| anonim_4396 a întrebat:

Ce anume va facut sa simtiti cea mai mare bucurie pe care ati trait-o in viata?

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Concertul Rammstein din 2010.

11 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Este mai mult satisfacție, sporturile de iarnă mă fac cea mai fericită persoană în viață( aici includ skiul, snowboardingul, mersul cu snowmobileul, sau datul cu parapanta să te lase la mijlocul părtiei și după să skiezi până jos), adică e senzația aia de libertate când te dai cu snowboardul din vârful muntelui până la baza, când treci prin păduri, sari peste obstacole și după ajungi la hotel și te arunci direct în saună sau pișcină, eu nu văd un lucru care să mă bucure mai mult de atât.

| SaveTheNature a răspuns:

De fiecare data cand ma intorc in Romania.

| DorelSudoru a răspuns:

Ura si plictiseala

| Purgatoriu a răspuns:

Cand m-am dat cu parasuta si cand mi-am primit catelusa happy.

| costis a răspuns:

Copilul, pentru ca e o bucurie pentru mai mult timp. Si natura imi umple sufletul. Din ce am citit, sunt si altele, pe care eu nu le-am trait.

| qazwsxedcrfv a răspuns:

Cand am descoperit ca nu sunt degeaba pe Pamant. Ca am un scop.

Nu de alta, dar senzatia ca sunt un eveniment "random" in istoria universului m-a chinuit o perioada.

Si asta nu e o bucurie scurta si intensa, ci mai degraba o bucurie constanta si linistita.

| eliaclodia a răspuns:

Simturile?

| UbexFlo a răspuns:

Dragostea :X

| Georgianaaaaa a răspuns:

Cand mi-am revazut mama dupa 5 ani si jumatate si am trecut pe langa ea ca un strain.nu am recunoscut`o, am crezut ca este o vecina si i-am dat "buna ziua". Atunci ea m-a strigat si m-a luat in brate cu ochii in lacrimi.Era in grecia si vorbeam cu ea numai la telefon.De atunci a facut tot posibilul si m-a luat langa ea si pot spune ca am vazut cu adevarat cat de importanta este o mama in viata cuiva chiar daca pe moment nu realizam si nu apreciem.Un iubit/a este de cele mai multe ori trecator, in orice moment poate pleca.Sarbatori fericite!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea mai mare bucurie, este ca inca mai sint in viata. Minunile, inca au loc pe pamint.La multi ani si mult noroc.

| kitishor a răspuns:

Cand iubitu meu mi-a spus ca ma iubeste. Ploua, eram noi doi sub umbrela si ne-am sarutat love struck