| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai fi o parte a corpului, ce parte ai vrea sa fii si de ce?

33 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Un mare penis.Sint invidios pe cita materie "cenusie"are in comparatie cu mine.

| Dumnezău a răspuns:

Apendicul.Dispozabil-dispozabil,da' si daca ma inflamez, mare posibilitatea sa dai de dracu!

| anonim_4396 explică (pentru Dumnezău):

Nu prea esti sanatos la cap.

Răspuns utilizator avertizat
| Shammal a răspuns:

Plaman - sunt in 2 locuri in acelasi timp big grin

| IMC90 a răspuns:

Ulna Humerusului

| IMC90 a răspuns:

Care este onorariul dvs, domnule avocat?
Dvs duceti-va sa mai faceti sa dispara niste posturi laughing Lasati-o pe ea sa-mi raspunda la intrebare.
P.S: inima nu ocupa nci macar locul 2 in topul organelor vitale.

| IMC90 a răspuns:

Daca tu ai impresia ca eu dau 2 bani pe off-topic, inseamna ca ti-ai gresit persoana laughing
Da o raita pe la D/S, citeste intrebarile si apoi raspunsurile. Abia apoi sa vii sa-mi zici ca-s offtopic.
Cand tu iti stergi postarile, altii au impresia ca vorbesc eu si cu mine.

| Shammal a răspuns (pentru IMC90):

laughing superb, dai un exemplu de spiritualitate vorbind cu Tine

| Musique a răspuns:

Stomacul.Îmi place să scap de lucrurile nefolositoare.

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Stomacul face parte din sistemul digestiv nu este decat o piesa din puzzle ce compune o imensa retea, rolul lui specific este de a descompune hrana oricare ar fi ea.
Daca incerci sa metamorfozezi aluzia potrivit carteia eu sunt un lucru "nefolositor" iti va da eroare pentru ca eu sunt un lucru ca si oricare iar stomacul scapa de lucrurile folositoare sau nefolositoare oricare ar fi modul.

| Isabelamaria21 a răspuns:

Inima,

Ca să mă îndrăgostesc de cine am eu chef!

| Wøodenpints a răspuns (pentru Isabelamaria21):

Inima e doar organul ce-ţi pompează sângele. Când te îndrăgosteşti, de fapt e 100% munca creierului. Trebuie să fii bătut în ţeastă să crezi că iubeşti pe cineva cu inima.

| anonim_4396 explică (pentru Wøodenpints):

Atunci, hai să rectificăm: ''Te iubesc din tot creierul!''

| Wøodenpints a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu poţi spune doar "Te iubesc" şi atât? De ce trebuie să mai bagi şi un organ pe acolo?

| anonim_4396 explică (pentru Wøodenpints):

Oh bine, și dumneata.
Știți cum se zice, ''Te iubesc din toată inima!''. Având in vedere comentariul dumitale, am făcut o mică modificare.

| foxsilver a răspuns:

INIMĂ,sa pot iubi cu toata fiinta mea, sa fiu toata doar iubire, si cei din jurul meu sa ma vada asa cum sunt doar dintr-o privire.Desi,poate nu este tocmai bine.

| Hombre a răspuns (pentru foxsilver):

Si daca majoritatea isi doreste sa fie c*ur iti va mai place cum vei fi privita. rolling on the floor

| foxsilver a răspuns (pentru Hombre):

Aia nu se pot ca..ca iubire.Cel mult pot avea retentie mare de rahat.

| BeyondTheMusic a răspuns:

Nici una

| reihiuke a răspuns:

O parte a corpului care nu este deloc lenesa si care se scoala in fiecare dimineata big grin Glumeam laughing

| DDoctorita a răspuns:

Mi-ar placea sa fiu ''ochii'', uneori sunt atat de multe lucruri care le trecem cu vedere, dar sunt atat de importante! happy

| SomeRandomDude a răspuns:

Urechea sa va aud intreband intrebari fara sens

| m1xa3la a răspuns:

1: nu putem fii decat o singura parte a corpului
2: daca am fii orice parte nu am mai putea face ce facem acum
3: in caz de as fii numai o parte as alege creierul. daca stai sa te gandesti el e baza in corpul uman pe langa inima..cu toate ca unii nu prea il au.

| IMC90 a răspuns (pentru m1xa3la):

Cum ai ajuns la concluzia ca, inima e mai importanta decat creierul?

| m1xa3la a răspuns (pentru IMC90):

Nu am spus ca e mai importanta ..am spus ca este la fel de importanta ca,... creierul pe care multi nu il au

| IMC90 a răspuns (pentru m1xa3la):

Aluziile tale sunt penibile laughing
Nu e la fel de importanta ca si creierul, fara inima se poate trai un timp, fara creieru nu.

| m1xa3la a răspuns (pentru IMC90):

Eu sunt curioasa cum ai traii tu fara imima. se vede ca acel mic, creier nu functioneaza

| TheSecretGirl a răspuns:

Creierul! El e şefu'!

| CarlaD a răspuns:

Creierul pentru ca, coordoneaza tot.

| RusAdrianCatalin a răspuns:

Capul(creierul) ca sa pot gandi.

| anonim_4396 explică (pentru RusAdrianCatalin):

Asa nu poti gandi?

| papusica987 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor) m`ai facut sa rad.
mersi chiar aveam nevoie