| GoAndFuckYourselfWithAKnife a întrebat:

Daca ai putea intoarce timpul, oriunde in trecut, ce lucru ai indrepta/ai schimba?

17 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Daca as putea nu m-as mai naste. Prea multe griji si aiureli are viata asta. Sigur, suferinta are rostul ei, inteleg, dar daca ar fi o alternativa mai usoara... as alege-o.

| SatanaInIzmene a răspuns:

Cu doua zile in urma cand a fost extragerea la Euro Milliones sad

Răspuns utilizator avertizat
| MasterOfDisaster a răspuns:

@AngelEyesCwalk iti dai seama ca datorita scolii ai putut posta acest raspuns? nici eu nu sunt o mare fana a scolii,dar,trebuie sa recunoastem ca fara scoala...

@Nucă as schimba unele decizii pe care le-am luat eu,dar si parintii mei.dar, din pacate, nu ai nici o siguranta ca nu vor fi consecinte negative. orice decizie aduce si parti rele...

| nosferatu15 a răspuns:

Nimeni nu poate sa intoarca timpul si este exclus sa ne gandim la asta pentru ca ar insemna sa ne amagim degeaba. In loc sa ne ganndim la greselile noastre din trecut si sa ne imaginam cum le-am schimba mai bine am incerca sa indreptam acea greseala si pe viitor sa incercam sa ne gandim si la consecinte. Fiecare secunda din viata are scopul sau si nu se va mai intoarce in veci; deci sa avem grija la faptele noastre pe care le vom face pentru ca constiinta apare si la cei mai cruzi oamenistraight face

| ButelieCuPetrol a răspuns:

Prietene,timpul nu este o povara sau un obiect reuzabil ca sa vrei sa-l schimbi.Acest timp,ti-l "administrezi" voit,avand aceasta prerogativa decizionala printr-un anti-static al dorului de continuare, spulberat insa de "Noi", oamenii dornici de evolutie.Iti dai seama cum s-ar fi monotonizat "nemiscarea cronologica" in absurdul de piatra al imaginii daca timpul nu ne-ar fi cadonisit cu acest "merit" al efortului de a exista?(crezand ca fiecare efort isi are rasplata)

| robby212 a răspuns:

As face pe cat posibil sa nu am frate, si sa-i zic mamei si tatei sa ma duca la doctor la ochi la dr ca sa se poata corecta!

| DydyanaAndruscha a răspuns:

Pai...un sg lucru as vrea sa-l schimb, cred, sa-l fi impiedicat pe iubitu meu sa plece departe.cryingcryingcrying tu ce ai schimba?

| GoAndFuckYourselfWithAKnife explică (pentru DydyanaAndruscha):

Sunt multe lucruri pe care le-as face.am facut multe greseli dar as alege sa ma intorc in primavara anului 2011 inainte de Paste si sa previn un adevarat dezastrusad

| DydyanaAndruscha a răspuns (pentru GoAndFuckYourselfWithAKnife):

Depinde de fiecare acu. Nu poti spune pentru altii.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife explică (pentru DydyanaAndruscha):

Am spus ca fiecare sa spuna separathappy

| Anesiss a răspuns:

As schimba tot, m-ai ales locul unde m-am nascut! Urasc ca aici nu am niciun prieten bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Absolut nimic, pentru ca daca nu faceam greselile respective nu mai deveneam ce sunt acum!

| danieldan123 a răspuns:

Da sa ma inpac cu fosta mea iubita

| danieldan123 a răspuns:

Da sa ma impac cu fosta mea iubita

| deutszaandreutzsa a răspuns:

Sa nu mai exist

| AngelEyesCwalk a răspuns:

L-as inpusca in cap pe cel care a creat scoala.Fiidca mi se pare o instututie de manipulare in masa care iti fura cativa ani buni.