| WhatheWow a întrebat:

Daca te-ai putea intoarce in timp si ai putea schimba un singur lucru, orice; care ar fi acela?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Locatia, sa fi avut un apartament in Brasov (acum trebuie sa astept un an si ceva pana isi ia taicameu unu si apoi ma duc in orasul meu natal).

| TheCritic a răspuns:

Sa schimb ceva, poate ca m-as intoarce foarte departe in timp si l-as ruga pe Dumnezeu sa lungeasca zilele iar ele sa treaca ca saptamanile, saptamanile ca lunile si lunile ca anii. Acum sincer, imi iubesc viata, ceea ce traiesc acum si nu as schimba absolut nimic. Cred ca daca as schimba un lucru in trecutul meu, acesta ar avea un efect de dominohappy