| xdog a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti dintre o femeie cu tate mari, sau cu un fund mare, rotund si tonifiat ce ati alege?
Este o intrebare filosofica, deci tratati-o ca atare.

9 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Pe aia cu fund tonifiat, pentru ca-i pasa de aspectul ei fizic (ca doar nu te nasti cu fund tonifiat). Ce-as mai filosofa intre fesele ei...

April
| April a răspuns:

Si daca,asa cum se intampla de multe ori, aceeasi femeie are si unele si altele, cum ies din dilema filosofii? Nu ma duce gandul decat la Magarul lui Buridan...

| harciog a răspuns:

Daca ai reusit sa treci dincolo de gindirea turmei si vezi destul de clar ca sexul n-are nici in clin nici in mineca cu dragostea ai invins.Ce importanta are cum arata ea cind nu indeplinesti decit o lege simpla a naturii? Esti functionabil,o faci oricum si peste tot sint fluturasi de fericire, mai putin in tine, dar ti-ai facut datoria.

| Flav a răspuns:

Cum sa-ti zic eu tie, daca mi-o aleg pe cea cu fundul mare, e posibil ca atunci cand o fac pe la spate, sa ma pierd in Oceanul Pacific sau sa intru cu totul.
Gata, m-am hotarat. Imi aleg pe cea cu tatele mari, ca sa pot dormi pe baloane.

| Omulrational a răspuns:

Doar traim in Romania, si asta face parte din filosofie...

| onasis1961 a răspuns:

Nu mai cauta idealul feminit! Ia de la mine ce-ti dau :http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Abandoned2 a răspuns:

As alege Windows 8 cu IE10, nu Mac OS cu Safari. E un raspuns filosofic cu s sau cu z, who cares...tratati-l ca atare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti alege si una fara tite, ca isi baga rapid silicoane si se face de-si rup toti giturile dupa ea.

| m0x a răspuns:

Aia cu mai multi bani.filosofic