| Deea_7820 a întrebat:

Buna am o intrebare, daca ar fi sa alegeti intre o pisicuta si un catelus ce ati alege? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| NoCharachter a răspuns:

Fiecare cu preferintele lui. Dar eu as alege catelusul pentru ca sunt de ajutor, iubareti, jucausi, draguti etc. In schimb, pisicile sunt lenese... Alege ceea ce crezi ca ti se potriveste.

3 răspunsuri:
| ana_8023 a răspuns:

Un catelus pentru ca sunt mai draguti, mai jucausi, scumpi foc:X.imi plac foarte mult cainii. pisicile stau toata ziua

| pink_7086 a răspuns:

Amandoibig grin

| Pentagram a răspuns:

Cainele pentru ca matsa este lenesalaughing) si cussu se joaca cu tine