| Romanian a întrebat:

Daca ati avea posibilitatea de a pune 3 intrebari la care sa primiti raspunsul cel mai exact si adevarat, care ar fi acelea?

13 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

1. De unde izvoraste ''unicitatea'' asta la noi?
2. De ce mintim / tradam?
3. De ce nu putem fi receptivi la necesitatile oamenilor, de fiecare data, cand e nevoie?

| Dumnezău a răspuns:

Cine l-a omorat pe Tupac?
Cine l-a omorat pe Jim Morrison?
Cine l-a omorat pe Kurt Cobain?

| shadovv a răspuns:

Aceste intrebarile nu pot fi puse in cuvinte.

| Inferno a răspuns:

1 Traim cu adevarat sau suntem captivi intr-o lume virtuale. Mai exact as vrea sa intreb care este adevarul despre lumea in care traim.
2 Avem cu adevarat liberul arbitru, sau suntem influentati pana si la alegerea unei simple paste de dinti.
3 Ce imi trebuie pentru a putea construi piatra filozofala.

| Rapplex a răspuns:

Cum a aparut Universul?
Suntem singuri in Univers?
Cand mor?

| Wehrmacht a răspuns:

1.Exista DZ sau (cel mai adevarat) religia este doar pentru manipulare
2. Exista? unde este ingropata comoara templierilor(stiu ca suna aiurea)
3. Exista universuri paralele?

Si da, stiu ca sunt putin deplasate...

| didi4 a răspuns:

1. cum fac sa primesc raspunsuri la tot ce am de intrebat?
2. cum fac sa primesc raspunsuri la tot ce am de intrebat?
3.cum fac sa primesc raspunsuri la tot ce am de intrebat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faci?
Ce mai faci?
Cum o mai duci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu are ursul coada? de ce s-a ars painea in cuptor si de ce a rama femeaia gravida? raspunsul il stii; Nu a scos-o la timp.

Răspuns utilizator avertizat
| HeadUpAndSmile a răspuns:

Pai:
1.daca voi avea succes in viitor si in ce sens
2.raspunsul la intrebarea asa:http://www.TPU.ro/......-e-urgent/
3.hmmm:-? cred ca ce gandeste fiecare persoana despre mine (anumite persoane)

| al3xutzu a răspuns:

Oul sau gaina?
De ce este mai buna placa video dedicata decat cea integrata?
Cand o sa mor?

| SelinaKyle a răspuns:

1.Ce trebuie sa fac ca sadevin cine m-i-am propus?
2. Exista portii cu care poti calatori ori unde in univers?
3.Ce trebuie safac ca sa am 9 vieti?