| DyaElla a întrebat:

Daca ati putea avea orice putere supra-naturala, ce ti-ai alege sa deti?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să distrug toate bolile din lume și să las doctorii șomeri!
Pa, pa.

97 răspunsuri:
| ViPeR_5346 a răspuns:

Sa pot controla timpul si spatiul tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut placerea sa calatoresc in alta lume(paralela), in alt univers.Aici, pe pamint, as dori sa am puterea de a vindeca si de a face numai bine, neconditionat.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic, agramato!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma pot transforma in oricare din elementele naturii: apa/foc/aer/pamant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu mor niciodata sa nu mai imbatranesc de la varsta de 20 de ani sa zicem.

| Shiver a răspuns:

As fi vrut sa vad viitorul insa ce rost are sa mai traiesti daca sti deja ce se v-a intampla.
Asa ca as vrea sa citesc ganduri.Tu?

| AngelMuscleman a răspuns:

Hmmm ar fi misto sa ai toate puterile avatarului anch adica apa foc pamant aer

| Baky a răspuns:

Sa opresc timpul big grin

| Tymycy a răspuns:

Pe moment as alege sa pot vedea viitorul sa aflu ce da la BAC laughing

Răspuns utilizator avertizat
| ChicaIdiota a răspuns:

Vampir

| danyceltare a răspuns:

Eu as vrea ori sa calatoresc prin timp
ori sa controlez natura

| OmulUmbrei a răspuns:

Sa fiu superman

| Laviutzza a răspuns:

Acum o sa par putin egoista...dar mi-as dori sa stiu totul fara sa invatlaughing si mi-ar placea mult sa zbor sau sa fiu invizibila...asa as putea afla ce spun altii despre minelaughing

| Xres100 a răspuns:

Mi-asi dori sa pot oprii timpul si sa ma misc in timp oprit!

| hitman_5613 a răspuns:

Sa controlez realitatea, oentru ca realitatea controleaza totul si as putea face tot ce vreau eu (ex. sa zbor,sa ma teleportez, sa ma fac invizibil, sa respir sub apa, sa imi creasca aripi, sa imi schimb infatisarea cu a oricui pe care il vad, sa ma multiplic, sa merg prin timp, sa intru in TV sau Calculator, sa vad prin pereti, etc.) puteri asupra a tot ce exista sau va exista mai ales ca realitatea e controlata de Dumnezeu, eu as fi mai tare ca oricine de pe planeta! Inteles

| hitman_5613 a răspuns:

Sa controlez realitatea pentru ca realitatea controleaza totul dar totusi nu as vrea sa controlez iubirea.

| JohannaMary a răspuns:

Sa zbor sau sa ma teleportezsmug

| OaNa112 a răspuns:

Buna...eu as vrea sa pot citi gandurile oamenilor si asi mai vrea sa pot zbura; X

| Hazard_7428 a răspuns:

Prea mult te uiti la Heroes. Eu as alege sa devin nemuritor.

| B3stB0y a răspuns:

As vrea sa pot zbura

| victoria2007 a răspuns:

Sa aud gindurile oamenilor!

| victoria2007 a răspuns:

Sa aud gindurile oamenilor, dar cele care au o legatura cu mine! in rest nu doresc sa distrug intimitatea gindurilor oamenilor happy

| CryingDevil a răspuns:

Sa pot siti mintile oamenilor si sa le pot cantrola astfel incat lucrurile sa se intample asa cum vreau eu

| FlorinaFlori a răspuns:

Nimic

| AleMaria18 a răspuns:

Ca sa zbor

| roxana_8213 a răspuns:

Vampirbig grin

| DiannaOwO a răspuns:

Sa calatoresc in timp!
Inclusiv in viitor!
happyhappyhappyhappy
pa`pa big hug

| mirunitza a răspuns:

Zana

| Aleeeee_7705 a răspuns:

Pai eu as vrea sa zbor, sa citesc gandurile oamenilor si sa ma pot face invizibila... dar mai mult sa zbor