| DyaElla a întrebat:

Daca ati putea avea orice putere supra-naturala, ce ti-ai alege sa deti?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să distrug toate bolile din lume și să las doctorii șomeri!
Pa, pa.

97 răspunsuri:
| Maduuu_4858 a răspuns:

Vampirhappy

| Adde_5945 a răspuns:

As alege sa zbor!love strucklaughing

| Cartinescu a răspuns:

Salut.
As alege sa am puterea de a-mi folosi creierul la 100% din capacitate. Dupa care as controla totul. Inclusiv pe mine. Probabil m-as distra un pic cu voi, dupa care m-as plictisi, si as incerca, si reusi sa controlez toata lumea. Dupa placul meu. Muhahahahaaaaaaaaa (ras malefic).

| dyenotsa a răspuns:

1.sa inteleg animalele.
2.sa vindec bolile.
3.sa ma pot teleporta.

| dimdragos a răspuns:

Hmmm...cred ca mi-ar place sa nu simt durerea si sa mi se regenereze spontan celulele sau sa pot controla orice vine din natura, de la pamantul pe care calcam, pana la masa pe care mancam laughing your turn big grin

| ZuzaColor a răspuns:

Sa zbor love struck

| Hades09 a răspuns:

AS vrea sa am puteri mintale cum ar fi:citirea minti; telechinetia; sa fac pe alti sa faca ce vreau eu(nu-i hipnoza) etc...

| Ellyra a răspuns:

Controlul...