| DrugFree a întrebat:

Daca ati putea sa creati lumea voastra, cum ar fi? Ma refer la o planeta, sa o luati, sa puteti sa faceti cerul orice culoare, pamantul alta, etc. Si pe ele sa vina creaturi inimaginabile. ( Nu voi sa faceti creaturile, ele sa vina la voi ) Cum ati face-o, ce creaturi ati pofti e ea?

Răspuns Câştigător
| DorelSudoru a răspuns:

Draga ȚopailăVreaCateogoriaCuDeseneAnimate (laughing ) Cum mi-as face planeta...hmmm...sa fie verde multa iarba de toate felurile si culorile. poate ca toti sa fi egali in drepturi, sau as fi doar un rege rau care cloneaza maimutoi pentru invazia altor planetelaughinglaughing daca tot vrei categoria cu desene animate

16 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Atentiune! A inceput kinderi sa patrunda la aceasta categorie, praful se alege ca si de Trivia/Amuzante. Inceput de sfarsit, am plecat sa nu ma prinda molima.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

În lumea mea oamenii ar cunoaşte conjugarea verbului "a fi".

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

NoChanceForUs: Deci dumnezeu nu există! Dacă n-a putut face acest lucru mărunt, cum oare putea el face universul?laughing

| Vizitiul a răspuns:

Avand in vedere postarea ta, tin sa te felicit pentru ca ai ales la fix apelativul contului. Nu mi-as crea o planeta pentru ca la ce gusturi am, cred ca as ramane singur si, in scurt timp, as deveni dement. Vreau sa fiu in toate mintile cand dau coltul, ma intelegi?

| AvalohAlyn a răspuns:

Cu siguranta ar fi o planeta cu foarte mult verde si cu foarte multa dragoste si omenie.As selecta numai oamenii buni, iubitori si sinceri.Mi-as dori o planeta a pacii si a bunatatii.Prea multa rautate in lumea asta in care traim te aduce la dorinta mea.

| mihaibrasov a răspuns:

Poti crea orice iti doresti in alte planuri ale existentei si nu e prea placut lucrul asta cand iti scapa gandul la un monstru, iar el vine si te mananca.

| NoChanceForUs a răspuns:

Dar am deja lumea mea. Mintea.E o arma puternica daca stii sa o folosesti.

| NoChanceForUs a răspuns:

@kongeriket : Nu crezi ca vrei cam multe?laughing Esti cam pretentios, nici Dumnezeu nu ar reusi sa puna in practica ideea ta.

| NoChanceForUs a răspuns:

@Mhn24: Get back to T/A.
@Kongeriket: Crede-ma, mai usor faci Universul cu tot ce e in el decat sa domolesti prostia.laughing

| NoChanceForUs a răspuns:

@Mhn24: Nu am nimic cu tine,mie imi plac fetele.A,cum spuneam: get back to T/A!
@hombre, pastreaza-mi si mie un loc in masina ta, sa fiu sigur ca nu o sa fiu infectat.

| Leocerba a răspuns:

Ar fi cum ar fi, asa incat sa poata si mhn24 sa aiba curajul de a spune asa frumos "O planetă pătrată cu cer verde şi pământ albastru, cu peşti care zboară şi păsări care înoată" fara sa-i fie rusine ca nu suna pe stilul lui si s-o rasoleasca, asa incat hombre sa nu-l goneasca ci sa-l "ingaduie" ca mhn 24, trecand pe-aici, nu-i tocmai pe drumul rau.
mhn24, te-o fi pus la colt NoChance si pentru ca ti-ai ales o planeta patrata(cu muchii si colturi, na). Poate dac-o mai slefuiesti un pic?

| giuly a răspuns:

Ce cauta iustinelii la s/f?
Sa cheme cineva deratizarea!

Răspuns utilizator avertizat
| urgentr a răspuns:

Nu as vrea insecte, reptile si rozatoare.totul sa fie la fel.sa poti calatori fara pasaport,sa ai ce vrei,cati bani vrei,scoala sa dureze mai putin,sa fie totul pe placul meu,sa nu fie ursi liberi,lei liberi,nimic
sa fie numai lume buna, animalele sa poate vb, etc
funda?

| jokerul100 a răspuns:

As vrea sa fie o planeta alba si sa existe mutanti care mananca curent electric si oameni sunt preistorici si au in ei energie bio mega super electrica si cerul de culoarea unei carne.in planeta mea carnea este otravita si este cat un gram de usoara si,, a manca mizerie'' ii se spune,, o''