| ZaharAmar a întrebat:

Daca carapacea unei broaste este moale, se poate remedia problema punandu-i calciu? Raspuns >rapid-funda

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Man, nu stiu de asta cu calciu dar poti sa pui Picatura ca se intareste mai repede si e mai rezistent.

| ZaharAmar explică (pentru William):

Nu am nevoie de raspunsuri prostesti si de la copii de gradinita pentru ca asa pari cand dai raspunsuri din acestea la intrebari serioase.

| William a răspuns (pentru ZaharAmar):

Ma ai incercat solutia mea? Incearca si pe urma sa te plangi. Sa stii ca merge.