| SatanaInIzmene a întrebat:

Daca fiecare gand curat ar produce cate 1 ron.Cati roni ai avea seara inainte sa te culci? Fiti sinceri, unii s-ar putea sa se culce cu multe datorii.

21 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Sunt dator mereu, pe fiecare zi vad capra vecinului si stiu ca da lapte mult si bun, si mai trece pe ficare zi de doua ori prin fata casei mele o vecina frumoasa.

| Vizitiul a răspuns:

Nu sunt dator, dar nici cu vreun ron in buzunar. Sunt pe 0. Eu nu gandesc, daramite sa gandesc curat. Eu nu vreau sa gandesc asupra vietii, vreau s-o "gandesc" simtind-o.

| Vizitiul a răspuns:

TheBugDude -O sa mor in pamant, spre deosebire de alte plante care "traiesc" "murind " pe pamant...

| Vizitiul a răspuns:

TheBugDude- Pentru a ma dezvolta imi trebuie si ploaie si soare. Nu le pot avea pe amandoua, am doar soarele si ma multumesc cu atat. Decat sa mi se uste radacina si pe urma tulpina, si sa chinui, mai bine ma privez de ploaie si ma usuc dintr-o data, fara suferinta asupra mea sau a altora.

April
| April a răspuns:

Eu as avea doar un ron.Fiindca in fiecare seara inainte de a ma culca nu ma gandesc decat ca as voi sa fie o zi buna si frumoasa cea care urmeaza sa se nasca in zori.Bine ca nu ma intrebi ce ganduri imi trec prin cap, dupa ce ma culc si nu pot adormi...

| Flav a răspuns:

Daca gandurile erotice se pot numi curate, as fi Bill Gates.

| SatanaInIzmene explică:

Androgin
Sa inteleg ca esti o planta care asteapta ploaia? Daca nu vine, stii ca ai sa mori, nu?

| SatanaInIzmene explică:

GenOm
Gandul curat e ala fara niciun interes pervers.Iti este straina notiunea sau vroiai sa ma verifici?

| SatanaInIzmene explică:

Androgin

PLOAIA e insusi viata.Pentru tine e absenta, n-o sa vina, pentru ca tu astepti viata, nu faci nimic ca sa-i simti gustul. O persoana fara nicio aspiratie, fara niciun ideal.Vei muri la fel cum ai trait - ANONIM!

| Laminin a răspuns:

Hei!
In seara aceasta vreo 2 roni big grin
Gbu :]

| hominid dreak a răspuns:

Care imi imprumuta cativa roni?

| pwp a răspuns:

5 roni

| deutza a răspuns:

-100 sau maiult.sincer.nu sunt intr-o perioada prea buna si este o persoana pe care n-o suport in momentul de fata...si cred ca asa va si ramanelaughing deci o sa raman la - nu stiu cattongue

| Lora a răspuns:

Cred ca vreo 3 roni pe zi

| Kaede a răspuns:

Hm pai azi de ex m-am gandit ca ar fi cazul sa spal niste hainetongue ala e gand curat?laughing nu prea conteaza ce ganduri ai, ci ce facitongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fifti-fifti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar fi asa, as fi Carlos Slim. Bine ca nu e asa, ca jur ca i-as cheltui a doua zi, stiind ca fac altii... te intrebi cum o fi sa faci atatia bani zilnic? Usor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TheBugDude, nu te supăra, "Ploaia e însĂşi viaţa"...Pretenţiile de filosofie nu exclud folosirea corectă a limbii române, nu?
Nu contează câte gânduri bune ai în cap pe zi. Contează dacă transpui măcar unul în viaţă, să profite şi alţii de el. Abia atunci e bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Genom esti angajat la vreo spalatorie?

| hhhdd a răspuns:

10 ron.big grin

| CuteGirl a răspuns:

Nu pot decide eu personal. Poate cei de jurul meu.
Dupa parerea mea sunt la mijloc, adica 0 big grin
tu?