| AndreiGSQ a întrebat:

Salutare,
Am o intrebare la voi toti si as aprecia sa fiti sinceri happy
Care este cel mai arzator vis al vostru?
Eu personal mi-am propus sa infiez cate doi copii de pe fiecare continent pana cand o sa mor.

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Atunci iti urez succes si sper sa-ti implinesti visulhappy
Referitor la mine, nu cred ca am un "cel mai arzator vis". Momentan, imi doresc doar sa reusesc in viitor, in ceea ce priveste cariera.
O zi frumoasa!

4 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

E foarte frumos ce zici tu, dar ca sa faci asa, trebuie sa fii sigur ca poti sa le si asiguri un trai decenthappy

| AndreiGSQ explică (pentru LolaLollita):

Bineinteles, sunt constient de asta happy

| LolaLollita a răspuns (pentru AndreiGSQ):

Atunci iti urez succes si sper sa-ti implinesti visulhappy
Referitor la mine, nu cred ca am un "cel mai arzator vis". Momentan, imi doresc doar sa reusesc in viitor, in ceea ce priveste cariera.
O zi frumoasa!

| AndreiPiticu99 a răspuns:

Eu vreau sa fiu presedinte si sa fur statu de ro 10mil de euro si sa-mi ia-o o insula si sa stau pe ia

| denissita_6892 a răspuns:

Eu imi doresc sa am puterea necesara ca peste 20 de ani sa fac fata situatiei financiare pentru viitorul familiei mele