| anonim_4396 a întrebat:

Daca iti infrunti fricile,castigi? Nu le inving, pierd tot?

Răspuns Câştigător
| Lizzu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=aO59FvlA9U8

Doar 8 minute :)

| chazz a răspuns (pentru Lizzu):

Multumesc mult, m-a marcat! straight face

| Lizzu a răspuns (pentru chazz):

Cu mare placere, ma bucur mult happy

6 răspunsuri:
| BeyondTheMusic a răspuns:

Mie... învingerea fricii în unele cazuri mi se pare un moment de inconştienţă. Frica te ţine în viaţă. Gândeşte-te ce ar însemna absenţa fricii..Asta e părerea mea. viaţa e o junglă în care dacă tu nu ai grijă de tine. nimeni altcineva nu are.Trebuie să ai o teamă de lucrurile ce îţi pot face rău pentru a te putea feri de ele. Frica are scopul ei. până la urmă în toate cazurle.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am avut frica de apa, am invins si n-am castigat nimic, in schimb a aparut o alta frica. cea de rechini.
Cine pierde? le poti evita daca nu sunt lucruri esentiale.

| Andeuta a răspuns:

Fals! Nu esti obligat sa iti infrunti fricile tocmai pentru ca nu ai nimic de castigat, poate doar un pic mai multa incredere in tine, depinde de temerile tale... Gandeste-te si raspunde la intrebarea: chiar merita? Daca da poti incepe daca nu stai relax ca nu pierzi nimicbig grin

| chazz a răspuns:

Va multumesc tuturor!