| SporeBox a întrebat:

Daca mi-as trage un pumn si as reusi sa ma ranesc inseamna ca sunt puternic sau prea slab?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca te plictisesti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar prost

| Celcestietot a răspuns:

Chit că iei un pumn de la altul în fața, chit că de la tine, tot te vei răni, iar asta nu înseamnă că este puternic sau slab. Până și boxeorii care se bat și sunt fie ei puternici sau slabi, atunci când sunt loviți în fața bineînțeles că vor simții durerea.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Bună întrebare filozofică big grin big grin big grin ce să zic!
Cum zicea @suntserios... răspunsul lui e mai sus!

| MariaEcaterina99Y a răspuns:

Inseamna ca ești prea prost. ‘)) Cine și-ar trage una singur? ‘))

| Fata1234 a răspuns:

Însemnă ca nu ai ce face... Poți fi ambele XD îți dai seama când te bați
?

| Pica1990 a răspuns:

Inseamna ca esti o persoana violenta care are de pierdut mereu