| Ursuuuuuu a întrebat:

Bună TPU, dacă îmi dau un pumn și mă doare, sunt prea slab sau prea puternic? Dau fundă!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă îți dai un pumn și nu te doare, ești urmașul lui Chuck Norris.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-ar fi facut asa ceva Chuck-ul.

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cati ani ai, măi Ursulică?

| Ursuuuuuu explică (pentru darrio2007):

| darrio2007 a răspuns (pentru Ursuuuuuu):

Daca aveai 12 ani as fi inteles intrebarea ta. Dar la 17 ani să gandesti asa de ciudat!

| Ursuuuuuu explică (pentru darrio2007):

Bro, la caterincă

| darrio2007 a răspuns (pentru Ursuuuuuu):

Vrăjeală bro. Asa gandesti.

| Ursuuuuuu explică (pentru darrio2007):

Mda, așa găndesc, ca un ciudat, fiecare are un moment dat un moment de prostie, și eu mă distrez în acest moment, si fac haz

| Violleta2022 a răspuns:

Daca-ti dai un pumn si te doare nu esti nici puternic si nici slab, ci un PROST, ca te-ai lovit singur.

| VoidEternal a răspuns:

Dacă îți dai pumni singur? Prea prost.

¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯

| sammie a răspuns:

Sincer nu există o persoană care să-și ia un pumn și să nu o doară. Deci nu știu.