| anonim_4396 a întrebat:

Dacă sunt atras intr-un fel de astronomie si totodată si astrologie are ceva sincer d.p.d v. al moralității cum tot zice religia crestina? Pur și simplu îmi place asa tot ce tine de cer,stele,mistere,previziuni; destin,planete, Univers, ma atrage și partea cu zodiile și partea cu astronomia.E vina mea ca ma pasionează și sunt atras de chestiile astea? Îmi place pur și simplu, de mic copil am fost mai curios si m-au atras și ma atrag multe domenii.

1 răspuns:
| Xox0 a răspuns:

Daca iti plac amandoua, foarte bine. Dar nu le mixa. Astronomia e o stiinta, pe cand astrologia e o pseudostiinta.