| Doareu33 a întrebat:

Daca sunt nascuta pe 22 noiembrie sunt sagetator sau scorpion? Unii spun ca sunt scorpion si altii sagetator.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul zilelor de granita dintre zodii poate sa difere in functie de anul in care esti deoarece datele de inceput si de sfarsit ale zodiilor difera de la un an la altul, in functie de intrarea sau iesirea Soarelui in/din zodiile respective, de aceea in unii ani Soarele poate intra cu o zi mai devreme sau mai tarziu in aceste zodii.Din acest motiv este posibil sa fii cand scorpion cand sagetator. Pentru a te convinge citeste materialul urmator : http://acvaria.com/astro-inceput_sfarsit_zodii.php?p=astrologie

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Săgetător.