| lolita_2789 a întrebat:

Daca un baiat imi spune ca ma place, eu cum ar trebui sa-i raspund?

13 răspunsuri:
| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Postând întrebarea la altă categorie.

| blondissima a răspuns:

Cu un zambet.

| Kosuchin a răspuns:

Ca esti disponibila pentru BJ.Ori, postezi la categoria potrivita.

| MindBlowing a răspuns:

Eu zic sa accepti. Baietii sunt mai sensibili decat par si pot sa reactioneze destul de urat la faze din astea, mai ales daca tine mult la tine. happy

| NoNameJunior a răspuns:

Depinde de ce simti tu. daca nu il placi, ii spui dar frumos. daca il placi, ii spui da.sau daca il placi si nu vrei sa afle, ii spui vorbim altadata.si tot asa pana cand o sa iti faci curaj sa ii spui ce simti cu adevarat.

| ArcAnna a răspuns:

Si mie imi placi.hai sa ne combinam

| AnonimGirl a răspuns:

Ar trebui sa ii raspunzi ''Adevarul este ca...Si eu te plac.'' Asculta-mi sfatul. Va functiona. Funda?

| Bujîe a răspuns:

'Hai jet'hee hee.

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| CoffeeTIME a răspuns:

Spune`i ca esti lesby

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Sincer. Daca si tu il placi ii zici. Si eu te plac(, dar asteptam momentul potrivit sa iti spun).
Daca nu il placi ii zici : Scuze eu nu te plac. Dar ramanem prietenihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...spune-i ce simti si tu pentru el, da nu uita:fii blanda dar ferma, mai mult blanda decat ferma. depinde cum e baiatul respectivwinking

| Hirako a răspuns:

Daca si tu il placi ii spui ca si tu il placi, daca nu il placi ii spui ca nu il placi. big grin

| tony_9974 a răspuns:

E okei. pentru ca nici eu laughing