| MrsDETECTIVE a întrebat:

Daca cineva imi spune " girafa ", ce ar trebui sa-i raspund?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Http://i.imgur.com/7ScY9Gx.png

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
"marș" și îți vezi de treabă. Nu o lua personal, trateză cu indiferență astfel de atacuri.
Pa, pa.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poti sa-i spui ca, spre deosebire de el, nu esti obligata vara, in autobuz, sa stai cu nasul in subsuorile tuturor nespalatilor; la "altitudine", aerul e mult mai curat.

| Wehrmacht a răspuns:

De ce iti spune asa? Esti inalta? Daca da, spune-i ca esti facuta special pentru el/ea ca sa nu se mai aplece cand iti da limbi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai invidiosii jignesc si nu le raspunde urat pentru ca astfel le vei face in ciuda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Îţi vezi de treaba ta, ignoranţa doare cel mai tare, crede-mă!
Nu lua în seamă răutăţiile celor din jurul tău!
Te pup!

| Pitzipoanca a răspuns:

Nu te lua de parinti, poate degeneralaughing. Da' ia-te de caracteristicile fizice ale acelei persoane. Daca e mica de statura spune-i Piticot, de exemplu. Gasesti tu. laughing

| filtro a răspuns:

Pai iti zici numele tau de ex:Ana si spui:Incintat de cunostinta...Astfel iese ca pe el il cheama ''girafa'' iar pe tine ''Ana''

| cristy24 a răspuns:

Ii zici asa: Girafa e mama ta.

| Loredana_Lory_1998 a răspuns:

Indiferenta doare cel mai tare

| Alexandra_Stefanya_1995 a răspuns:

IL tratezi cu indiferenta!winking

| ROby78900 a răspuns:

Daca cineva iti spune, spune-i si tu la fel si sunti chit.

| Atât_Didi_1998 a răspuns:

Nu-i raspunzi :]].
Prostii se tratetaza cu indiferenta :3