| T13 a întrebat:

Daca va veti duce pe youtube si veti scrie,, subliminal messages`` va da o multime de rezultate sau optiuni. Puteti sa scrieti si alceva cum ar fi Subliminal Messages in Disney Movies. Aveti incredere in mesajele subliminale, care(am citit eu la un astfel de video)se gasesc pe orice(marca)? Chiar credeti ca exista mesaje subliminale, sau sunt doar niste nascociri ale unor oameni obsedati sexual? Va dau eu un exemplu de un video, mai cautati si voi, si ziceti-mi parerea voastra:http://www.youtube.com/watch?v=JoOuXHlNErI.

P. S:Am am vazut(intr-o poza parca)ca E; S si X de la tastatura formeaza SEX(mesaj subliminal)! Totodata am citit intr-un comentariu ca praful din REGELE LEU formeaza SFX nu SEX(SFX-,, tribut pentru echipa de sunet``).

Totodata in melodia Voltaj feat Deepside Deejays-I WANNA BE FREE zice :,, F-U-C-K YOU``. Poate fi si acesta un mesaj subliminal?

A inca un video:http://www.youtube.com/watch?v=3XvvkJcZM-w&NR=1. FRUMOASA SI BESTIA-FILM DISNEY CARE S-A DIFUZAT SI LA NOI; E PLIN DE MESAJE SUBLIMINALE(9 MINUTE)?

Răspuns Câştigător
| dexro a răspuns:

E normal ma ca un produs sa aiba ceva legat de sex atasat intr-un mod sau altul de el. Sex-ul se vinde cel mai bine in lumea asta. Si eu daca as face o reclama sau o chestie as avea grije sa las un mesaj subliminal care te duce cu gandul la sex... Gandeste-te la unu de 10 ani ca a vazut ca scrie sex la skittles nu crezi ca ala o sa vreau mai mult sa i se cumpere, o sa rada cu prietenii lui pe ascuns de descopeire happy Mesajele semiascunse aduc profit si nu reprezinta un pericol

2 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

Lol obsedati prostilaughing

| Skylar a răspuns:

Pai da.Probleme?