| anonim_4396 a întrebat:

Daca vreau sa aflu mai mult si mai bine despre viata inconjurătoare, modul cum funcționează viața, corpul uman, lumea, planeta, natura și Universul este buna asa pentru început cartea Cosmos de Carl Sagan și enciclopedia Zapping prin Stiinte?

3 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Nu știu de cărțile acelea, însă ai biologia și geografia ca discipline care ți-ar putea satisface aceasta curiozitate.

| Tekken33 a răspuns:

Sa o trăiești la propriu asa poți afla despre viata și despre tine multe lucruri nedescoperite.

| BaltaGamerProYT a răspuns:

Citește cartea "the selfish gene" și "brief answer to the big questions" sau "a brief history of time" mie nu prea mi-a plăcut să citesc și încă nu îmi place, dar mi-au plăcut aceste cărți foarte mult