| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi exemple de motivatie constienta si motivatie inconstienta din viata de zi cu zi [ am nevoie la psiho ] xD

2 răspunsuri:
| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Fa-ti si singura temele.
Oricum, internetul e mare.E chiar asa greu?

| BSwwatch a răspuns:

Constienta ex; vrei sa inveti sa obtii o nota mare la psihologie,sa impresionezi o fata cu schemele pe skateboard invatate din tutorialele de pe YouTube, sa faci curat in camera ca apoi sa te lase parintii la Pc sa postezi pe TPU din cand in cand. inconstiente ex; stergi nasul cu mina, desi servetelele-s in buzunar, cand folosesti cuvintu des"da de ce numai eu?", cand alergi si de fapt nu stii de ce alergi :-)