| IonutzuBoss a întrebat:

De cand aveam 6 ani, auzeam pasi in casa mea, timp de un an m-am obisnuit, m-am documentat, si intr-o seara, m-au trezit niste zgomote, mai vedeam pe la fenomene stranii(imi placeau si inca imi plac filmele horror, nu cele care le taie capul si chestii d'astea)am vazut ca sunt mediumuri care ating pereti si obiectele si vedeau in trecut, am facut si eu asta.Ma puteti contacta la 0744595735.pentru case bantuite!

Răspuns Câştigător
| mishuzuchan a răspuns:

Poate nu erau pasi poate se auzea altceva in orice caz mai bine ai intreba parintii despre istoria casei tale sa aflii daca a murit cineva in ea etc etc

7 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Si eu ma duceam noaptea in padure si auzeam un urlet jalnic care iti ridica parul maciuca in cap. Pina m-am hotarit sa vad ce este caci era un urlet neomenesc neauzit la nici un animal pina atunci.Deci am localizat directia si dus am fost in miezul noptii,prin padure si cu cit ma apropiam de Barbosi dinspre Braila, pe la podul de peste Siret de cale ferata, cu atit mi se intarea convingerea ca urletul se ridica de undeva din localitatea Barbosi.Cind am ajuns am ramas si prostit si plin de uimire in acelasi timp.Era o locomotiva cu unele supape infundate astfel incit nu mai scotea un fluierat normal ci un urlet timpit pe care si in vise daca-l auzi te pisi naibii pe tine.

| Romanian a răspuns:

Ar trebui sa incetezi sa atragi atentia pe internet,fiindca,cu astfel de intrebari, oamenii doar isi vor bate joc de tine.
Cat despre bataia de joc, sa luam drept exemplu numele tau:"IonutzuBoss". Aceste nume coca-manelar nu denota decat prostie ingrozitoare si un IQ(daca stii ce este acela) asemanator cu al unei pungi de pufuleti.Ai o poza e cocalar la avatar, si nici macar nu esti destul de mare ca sa realizezi cat de penibil esti.Boss nu esti, din absolut nici o privinta.Inteligent nu esti, ai demonstrat asta fie si numai cu numele.muschi nu ai,se vede din imagine,mic si prost esti,deci,nu poti bate pe nimenea,bogat,chiar si daca ai fi,nu meriti nimic din bogatiile parintilor tai.Dar nu cred ca ai parinti bogati,fiindca parintii bogati au grija de educatia pruncilor lor,si nu-i lasa sa se faca astfel de ras. Director de firma, comandant de armata/politie/jandarmerie, etc. nu esti.Camatar,la cat de penibil esti, nu vei ajunge niciodata, te vor manca tiganii de viu.Deci,nici acum,nici in viitorul apropiat nu ai dreptul sa te numesti"boss".Apropo,"tz" exista doar in limbajul analfabetilor de facebook si messenger.Dar,la cum arati,nici nu m-as astepta la altceva decat analfabetism de "net". Deci,concluzia,esti penibil,prost,incult,analfabet,ai o mutra si o atitudine care cere palme, arati ca un cocalar-manelar. Iarta-ma ca te-am judecat, am numai 16 ani, dar tu insuti m-ai invitat prin ceea ce esti sa te judec atat de drastic.Auf Wiedersehen!

| GusWaters a răspuns:

1.Lumea te va contacta la 0744595735, doar ca sa-si bata madularu' de tine, cu mare spor.
2.Nu exista fantome.
3.Se zice mediumi, nu mediumuri.
4.Nu exista mediumi,de fapt sunt niste sarlatani, ce iau banii oamenilor degeaba, pretinzand ca ar avea cine stie ce puteri.
5.Casele bantuite,la fel ca inorogii, dumnezeii, dragonii si alte labareli din astea nu exista decat in carti de copii.

| Handrei a răspuns:

Ai o problema psihica, auzi chestii si iti imaginezi chesti si minti mult deci, va trebui sa mori.imi pare rau.NEXT!

| IonutzuBoss explică:

Pai mi-ai spus ca in casa murise un om intoxicat cu fum, luase foc casahappy

| IonutzuBoss explică:

Ba prostilor care m-ati insultat,k voi oti fii mai frumosi,mai ales patriotu' ala,v-am rugat sa imi spuneti daca ma credeti, si nu mas faceti voi asa, sa ai si 20 de ani,te intereseaza pe tine de poza mea,ba,si daca am pus tz de oftici tu ma,suzetarule,(RomanianKnifeKiller)ca la cat de urat esti,mai bine te faci patriot ma copilule, si fa-ma tu sarac ca parintii mei au bani de nu-ti vezi capu ala, desteptule su o sa vorbesc cu TPU sa iti scoata contul ma!