| ElenaMădălina19 a întrebat:

Buna TPU stiti cumva daca mai este Fenomene Stranii PE DIscovery sau T.L.C sau alte programe ce include DOLCE. sau un alt serial cu fantome. case bantuite?

Răspuns Câştigător
| oHarryo a răspuns:

Da se mai difuzeaza Fenomene stranii pe Discovery de la ora 00:00 insa doar miercuri si vineri. http://www.discovery.ro/......rogram-tv/

2 răspunsuri:
| CristinaMariaGG a răspuns:

Poti de asemenea sa te uiti pe Youtube la Ghost Adventures se gasesc episoade intregi si mi se pare o emisiune mai interesanta decat fenomene stranii big grin

| ElenaMădălina19 explică (pentru CristinaMariaGG):

Multumes pentru ajutor!