| Vernusio a întrebat:

De ce apare suferinta? De ce unii sufera mult si altii sunt fericiti toata viata? Cum e viata ta? Esti multumit cu prezentul? Te-a ocolit suferinta pana acum?

4 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Ai auzit tu vreodata pe cineva sa il ocoleasca suferinta?
God damn it boy!
suferinta e o parte integranta a fericirii!
Prezentul?, ..meah! se putea si mai bine!

| mudokins78 a răspuns:

Tanti any avea un "melic".
daca nu primea o bataie de la barbasu cand venea
de la serviciu, nu se simtea fericita! ce iti spune tie treaba asta?

| Victor453 a răspuns:

Sa fiu multumit cu prezentu)) buna gluma-chiar de loc nu sunt! Eu cred ca toti oamenii trec prin suferinta, numai la unii ea este mai putin dureroasa. Cum este viata mea? Mhh, nu stiu, daca sa ai dipresie si anxietate de nivel extrem de sever si sa ai 3 tentative de sinucideri este o viata ferecita, atunci da am o viata ferecita)

| ș53fan a răspuns:

Viața mea... âmmm ce să zic...Foarte frumoasă adică sufăr sunt în depresie! Tare nu? Iar prezentul "" mai bine de atât nubse putea"Nu sunt bine deloc! crying