| ioanabanana a întrebat:

De ce au barbatii sfarcuri tinand cont ca ei nu au cum sa le foloseasca vreo data? muhahahahah! or fi alaptat si ei candva?

Răspuns Câştigător
| abis a răspuns:

Raspunsul este banal, daca stii un minim de biologie. Atat femeile, cat si barbatii, au sfarcuri, pentru ca in primele faze de formare, fetusii nu au sexul definit. Abia apoi, testosteronul face diferenta. Toate mamiferele, femele sau masculi, au tesut mamar.

6 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Normal. fete care nu s-au intzarcat laughing.mai avem si altele in afara de sfarcuribatting eyelashes

daniela
| daniela a răspuns:

Pai mai stii... poate intr-un final vor ajunge si ei niste mutanti si vor alapta

| kathessa a răspuns:

Asta e din seria: de ce avem masele de minte? De ce avem apendice? Draga mea, daca nu stiai, sfircurile sint organe erogene... Iti imaginai barbatii alaptind?

| want2bMajestic a răspuns:

Pt ca toti semanam intre noi. rasa umana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://3.bp.blogspot.com/......ingdad.jpg

Da click pe linkul ala de mai sus dat de mine si o sa afli de ce :))

| danutzyscorpyon a răspuns:

Hai la mine sa-ti explic mai binehee hee