| maphiotul a întrebat:

Buna ziua TPU, stiti careva pentru ce au oamenii păr subbraț sau barbatii sfârcuri?
La ce foloseste mai exact sau la ce folosea candva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Brizbriz a răspuns:

Chiar m-ai facut curios si am dat in google:
https://www.healthline.com/......rmpit-hair
barbatii au sfarcuri pentru ca embrionul este doar feminin in primele stadii, si diferentierea se face dupa cateva saptamani

iar parul reduce frecarea, la fel si intre picioare, acolo si cand e vorba de sex
https://www.healthline.com/......rmpit-hair

| maphiotul explică (pentru Brizbriz):

Interesant.dar cu sfarcurile la barbati cum e?

| Brizbriz a răspuns (pentru maphiotul):

Ti-am scris:
"barbatii au sfarcuri pentru ca embrionul este doar feminin in primele stadii, si diferentierea se face dupa cateva saptamani"

| maphiotul explică (pentru Brizbriz):

Acum am observat raspunsul cu sfârcurile☺

10 răspunsuri:
| maphiotul explică (pentru VoidEternal):

Nu inteleg chiar atata in engleza si vorbeste repede

| VoidEternal a răspuns (pentru maphiotul):

Pffff, ce fel de mafiot esti tu...

| Brizbriz a răspuns (pentru maphiotul):

"acum 2 ore | maphiotul explică (pentru psyclepath):
Nu inteleg chiar atata in engleza si vorbeste repede"

vezi ca poti sa ii pui auto-traducere, nu stiu daca merge pe telefon

| maphiotul explică (pentru Brizbriz):

Mersi mult.nu am laptop, doar telefon

| Brizbriz a răspuns (pentru maphiotul):

Cu placere

| Mădă789 a răspuns:

Buna sfarcurile au și ele un rol la actul sexual iubitul meu adora să il pup pe sfarcuri să le mângâi să le ling ajuta mult la preludiu ajuta bărbatul să se excite mai mult în timpul actului sexual de aia sunt acolo