| DaciaRomania a întrebat:

De ce au loc tot mai des cutremure în România?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim, ia legatura cu cutremurologul Hîncu el stie a fost demult si la cronica cîrcotasilor cutremurologul dat

| sierra1 a răspuns:

Vine apocalipsa/ziua plății/sfârșitul lumii. Odată ș-odată!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cutremurele au cauzele lor, tejnsiunile dintre plăcile tectonice pe care suntem așezați. Ele au loc când se descarcă aceste tensiuni nici ma des și nici mai rar, și nu țin cont de geografia de la suprafață, că e România, sau nu e.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ne bate dumbniedzau ca sintem rai!

| CostinAlamariu a răspuns:

Apocalipsa

| sammie a răspuns:

Nu prea au.

Răspuns utilizator avertizat
| DanRaul77 a răspuns:

Ca ii condusa tara de ordinarii aia incompetenti si sa ii scuture un pic?