| AvalohAlyn a întrebat:

De ce credeti ca Sfarsitul Lumii nu a venit inca? Ma refer ca a fost chestia aia in masa cu anul 2012 cand se termina calendarul mayasilor si se credea ca va fi sfarsitul si ca planeta aia Nibiru sau planeta x se va ciocni cu planeta noastra si asa va fi sfarsitul si nu a fost nimic si faza cand se credea ca vine in 2000 si nu a mai venit nimic.(multa lume se astepta sa vina in 2000 si 2012 sfarsitul lumii si nu a fost nimic)Credeti ca va exista un sfarsit al lumii sau planeta va mai continua sa existe mult timp de acum?
Daca stam si ne gandim si dinozaurii au trait o vreme aici pe pamant si au detinut suprematia pe planeta in locul omului si au disparut toti,nu se stie nici acum clar cum, asa credeti ca si oamenii vor avea aceeasi soarta ca dinozaurii candva?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fiindca nu ne-a trecut timpul. Candva o sa vina si sfarsitul Pamantului, dar intr-un timp indelungat.

| Celcestietot a răspuns:

Citeste din Biblie si vei afla cand va veniwinking!

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Citeste Biblia si vei afla cand va veni, noi muritorii de rand nu stim mai nimic.