| Birjaru a întrebat:

De ce nu este impusa Noua Ordine Mondiala mai repede?

Răspuns Câştigător
| TheJeryk0 a răspuns:

Aceasta Noua Ordine Mondiala cred ca va fi instaurata undeva in jur de 2013.
Oricum pentru a fi instaurata se va cauta un motiv cum ar fi un Razboi Mondial... pentru unirea a 2 super mari puteri...
De ex. UE cu ONU formeaza o singura mare putere. contra ASEAN CU OUA care formeaza o singura mare putere...
Si la sfarsit raman 2 super puteri care se vor uni cine stie cum...
Si in legatura cu ce a spus harciog... aceasta noua ordine mondiala va dura numai 3 ani...
Deci nu trebuie sa dureze.

5 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Ptr ca o ordine, ca sa dureze, trebuie sa se impuna singura nu sa fie impusa.

| petruclaudiu78 a răspuns:

In sfarsit vad si eu o funda primita pe merit.
Asta da raspuns documentat (cine are acces la surse strict secrete, are...). Acum stim deci anul (macar asa, cu aproximatie) in care se va instaura Noua Ordine Mondiala (de fapt cand va iesi la iveala guvernul mondial, care cred ca e deja plictisit de cate sedinte secrete a avut), precum si durata.
Numai sa nu-si bage nasul ASEAN FARA OUA, ca te pomenesti ca se amana iar! Doamne fereste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da' unde te grabesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai facut armata? mai gandeste-te.

| BlueDeea a răspuns:

straight face Zi Doamne fereste omule zau!