| tequilla a întrebat:

Credeti ca NOUA ORDINE MONDIALA va fi impusa de englezi si americani? si stiti ce va reprezenta phoenix atunci?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noua ordine mondiala nu va adce nimic bun, de oriunde ar veni ea.va veni si va face ordine cel ce a facut toate, fiindca doar el le stie locul firesc in haosul acesta aparent.pana atunci insa vom trece si prin noua ordine, ca numai asta nu a fost.au condus toti in toate modurile si mereu a fost dezastru.de ce? fiindca titi vir sa stapaneasca peste ceilalti.numai sa slujeasca pe ceilalti nu au incercat prea multi.va trebui.