| anonim_4396 a întrebat:

De ce vor unii sa moara si capra vecinului? Astia sunt cretini? Ei nu stiu ca laptele acestui animal este foarte benefic organismului?

12 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Bai Kronstadt, nu se mai zice sa moara si capra vecinului ci sa moara vecinul sa-i iau capra.

| Vizitiul a răspuns:

Daca eu m-am dus naibii, du-te si tu. Ceva de genul se subintelege cu expresia. Daca e sa divagam de la subiect...Bine fac mah, sa moara toate caprele, ce naiba...Singura capra buna de tinut, la casa omului, este femeia. Iar daca vrei lapte, pompezi jos si dupa o vreme sugi de sus. Dupa munca si rasplata.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Vecinul meu nu are capra sad

| YourDailyApple a răspuns:

Asta e demodata rau cu capra vecinului :-J
Acum e la moda sa moara vecinu ca sa-i ciordim capra, manca-ti-as! laughing

| Borgir a răspuns:

Bine ca nu este vorba despre o vaca ca pierderea ar fi fost mult mai mare!

| GodBlessYou a răspuns:

Pai de ce Chuck Norris e alb?

| NOBODY a răspuns:

Mie laptele de capră îmi provoacă alergie

| dannyella15 a răspuns:

Pai daca capra mea nu da lapte,de sa sa dea aia a vecinului? Adica cum, sa fie ala mai smecher decat mine? Si ce-mi pasa mie de,,organismul,, vecinului, important e al meu!

| ELLSSA a răspuns:

Poi daca caprita ta a murit(deci nu mai da lapte), e normal sa doresti si moartea caprei vecinului.Adica el sa creasca mare si frumos si tu nu? Si daca ar fi sa iei laptic de la el, cu siguranta ti l-ar da pe banii.De unde pe criza asta?
E scump doamna laptele in ziua de azilaughing
Foarte scump!

| Bastet a răspuns:

Degeabă e capra folositoare, dacă nu poţi trage tu foloasele de pe urma ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@YourDailyApple, o fi demodata, dar cu cat moare vecinul mai tarziu cu atat este capra mai grasawinking