| Inferno a întrebat:

De unde fac rost de google earth live? Da sa fie live. Sa pot vedea masinile in miscare, chiar si oamenii. Sau daca stiti alt program care imi arata Pamantul live, merge si o parte din el, nu tot Pamantul. Dau funda si vot la toate raspunsurile.

5 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Nu cred că există aşa ceva... poţi însă să te conectezi la camerele de supraveghere din diferite oraşe şi vezi live totul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut si raspunsurile primite.Pentru a beneficia de "live", trebuie sa comunici motivul si sa platesti un abonament de minim 500 $. Daca urmaresti acele sfaturi care se dau, vei vedea.Nu se specifica cine anume poate beneficia de acest abonament sauy nu am vazut eu. daca iti permiti, mult noroc.

| rutanklan a răspuns:

Nu exista INCA asa ceva.

| Luci19 a răspuns:

Nu exista asa ceva FREE. probabil exista ceva soft-uri care sunt destul de scumpe

| Lory_5674 a răspuns:

Exista doar Google Earth. Nu si live. Nu are cum sa fie live...