| alina_3921 a întrebat:

Despre 2012: vine sfarsitul lumii?

25 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Eu cred ca va fi doar o schimbare majora in omenire nicidecum sfarsitul nostru.Nu prea vorbeste nimeni de sfarsitul lumii ci despre evenimente majore.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Vai! De vreo saptamana n-am mai vazut intrebarea asta!

| karellen a răspuns:

Cu siguranta. eu zic sa-ti faci de acum pregatirile de rigoare

| Catalion a răspuns:

Nu. 2012 e doar un film si atat, OK.

| AndutzaAndu a răspuns:

Sfârşitul lumii o să vină el oricum, dar nu cred că o să vină în 2012.Este numai un amărât de film, ce naiba?!

| ΔH a răspuns:

Vine-un drac

Răspuns utilizator avertizat
| adrian_6103 a răspuns:

Eu si atat :nu scriu eu ortografic dar nici cu tine nu ajung prea departe. TREBUIA SA NE DAI LINKUL SI GATA

| adrian_6103 a răspuns:

Matei 24:36

Despre ziua aceea şi despre ceasul acela, nu ştie nimeni: nici îngerii din ceruri, nici Fiul, ci numai Tatăl.

Bafta

| madia a răspuns:

Daa, sigur!
Asa au zis si cu anul 2000.
Dar iata ca inca suntem in viata, nu?

| Domyno a răspuns:

@ Eu si atat., nu mai bine ne dadeai linkul si nu mai umpleai pagina de prostii?

Ce ma enerveaza astia cu 2012 eu credeam ca e in 2010 in noiembrie crying(, hotariti-va oameni buni, am de sapat un buncar ce naiba!winking

| Roby67 a răspuns:

@ardnaxur1961, ai cam pierdut din vigilenta, eu am vazut una acum 2 zile happy

| cornel a răspuns:

Nu.

| ZeYa a răspuns:

Nu stiu nici macar ingerii si Iisus cand va fi sfarsitul, cu atat mai putin omenirea, doar Dumnezeu stie!winking

| alina_3921 explică:

Pai donsoara eu si atat mai mult mai speriat. tocmai doream sa-mi cumpar o masina... uf.deci vine sfarsitul... oh my god

| alina_3921 explică:

Pei nu-s am vazut si eu tot felul de articole pe net si la tv si ma cam pus pe ganduri. nici eu nu tind sa cred asa ceva pentru ca si in 2000 s-a spus ca o sa fie sfarsitul lumii. si na mai venit. deci sa fim si noi optimisti... nu?

| liveincolors a răspuns:

Cu siguranta. O sa vedem sfarsitul lumii in direct pe OTV. Fii pe faza, sa nu-l pierzi.

| Roxx_2428 a răspuns:

Nu cred asa cevahappy. acum nu stiu`poate va veni!

| motanu a răspuns:

Nu vine nimic cei de la tv oar incearca sa ne speriewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu putem sa ii spunem sfarsitul lumi, pai precis un nou inceput, sunt multe chestii care semnifica venirea sfarsitului, dar unele chiar au logica, precum alinierea planetelor, schimbarea polilor, sunt adevarate, deci nu putem spune precis daca vine sau nu sfarsitul lumii, punem doar sa asteptam sa sa vedem!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

21 decembrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vine in 2406

| adrian_8167 a răspuns:

Nu, nu vine este o reclama ieftina, pentru a vinde o carte.

| rob3rttt a răspuns:

Cred ca o sa vina doar in romania rolling on the floor)