| 4b a întrebat:

Din pacate nu suntem nici buburuze, nici viermi ci oameni. Asta inseamna ca i se cade omului sa stie ce-i viata? big grin
Sanatate...

Răspuns Câştigător
| WhatheWow a răspuns:

Adevar graiesti; si eu sint om si chiar vreau sa aflu ce-i viata dar gasesc numai speculatii si nimic concret.Sa fie oare din cauza ca inca sintem " copii" si e prea devreme sa aflam adevarul?

4 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

Daca nu suntem si viermi atunci ce termen folosesti tu pentru a-l descrie pe presedintele Romaniei? Buburuza? Nu prea cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I se cadewinking Avand in vedere ca este singura fiinta la care este prezenta inteligenta..Macar omul sa stie ce-i viata.

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Da.Pentru că noi trebuie să ştim tot.Mi se pare penibilă chestia dar... Ăsta-i caracterul uman.Nu ai ce să-i faci.