| Nilsson a întrebat:

Dupa Omul de Piltdown si Omul de Nebraska (cautati pe Google daca nu stiti despre ce vorbesc) se contureaza inca o farsa de proportii:

in fosilele celebrei Lucy se pare ca s-a gasit un mic os de babuin, si nu orice fel de os ci o vertebra, iar despre coloana vertebrala a acestui exponat s-au scris atatea lucrari ``stiintifice`` care ``demonstreaza`` tranzitia de la primata la om, mai ales tranzitia catre mersul biped
https://www.newscientist.com/......-skeleton/

Intrebarea mea este: credeti ca se vor satura evolutionistii sau vor ramane fideli teoriei lor probata pana acum numai cu falsuri?

Răspuns Câştigător
| Romanul86 a răspuns:

Omul de Piltdown, Omul de Nebraska, și Lucy sunt moaștele evoluționiștilor.

| Nilsson explică (pentru Romanul86):

Iar Darwin e profetul lor care a proorocit ca in viitor se vor gasi si dovezile necesare ale teoriei lui.
Inca asteptam sa se implineasca profetia, pana atunci trebuie sa credem cu toata piosenia in Sfanta Stiinta si Preacuvioasa Evolutia happy

1 răspuns: