| Măcrin a întrebat:

E buna(benefica) bataia in anumite situatii?

Răspuns Câştigător
| Ghostemane a răspuns:

Bine inteles ca este buna in unele situati. Dar numa in caz ca sare cineva la bataie sau esti atacat.

9 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Eu personal sunt impotriva oricarei forme de violenta.Nu imi plac filmele violente, muzica violenta, sporturile cu lupte.Educatia nu se face cu bataie.Cum spun unii ca bataia este rupta din rai.Este doar o scuza pentru ei.

| Flav a răspuns:

Cica bataia e rupta din rai.big grin

| GodBlessYou a răspuns:

Pentru autoaparare este necesara.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Nu rezolvi nimic cu violenta oh go on

| fuckThisLife a răspuns:

Daca tu crezi ca asa te ajuta sa intelegi unele lucruri atunci da

| Ofiintă a răspuns:

Da ce te face sa crezi ca este benefica?
Ti se par urme de curaj daca tzeo iei de la cineva?
Fi atent: Bataia este arma primitivului! Cel destept nu se sacrifica pentru asa ceva ci isi pedepseste inamicul altfel fara a se sacrifica!
Numai bine
pa, pa

| GuardianAngel_1273 a răspuns:

Pentru tine tot timpul e bunalaughing daca nu are cine sa te bata, ma ofer eu devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi, e benefica sa bati rromii inainte sa te bata ei pe tine, dar nu sa iti bati copii sau membrii familiei.

| Richard_7459 a răspuns:

Violenta nu e buna.dar depinde acum si de situatie.