| Joker3134 a întrebat:

Emotiile din timpul somnului afecteaza creierul? Gen frica? Dar in realitate frica cu ce anume ne afecteaza?

7 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Daca ejaculezi in timpul somnului: poate ca-ti emotioneaza cucul pana la lacrimi; iar daca visezi ca te calca masina, umplii izmenele de ciocolata. Mai sunt si situatii, daca ai amintit si de vis: te confrunti cu ceva necunoscut si nu stii cum sa gestionezi situatia.winking

| LPCTSTR a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Mi-ai descris "viața nocturnă" în doar 2 propoziții straight face

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru LPCTSTR):

"viata nocturna"? wow! sa vezi ce mistok este la Cabaretul Moulin Rouge din Paris.winking laughing tongue

| raMLesS a răspuns (pentru LPCTSTR):

Daca ai pampers n-ar trebui sa-ti faci griji, daca n-ai cumpara-ti rolling on the floor

| LPCTSTR a răspuns (pentru raMLesS):

Nu ca partea cu masina mi s-ar intampla mie. Eu nu visez in general insa cand chiar reusesc sa visez, realizez ca trebuie sa merg la baie sad. Totusi, niciodata nu am inteles de ce visez numai prostii/ciudatenii.

| raMLesS a răspuns (pentru LPCTSTR):

Ce prostii ciudate visezi? big grin

| LPCTSTR a răspuns (pentru raMLesS):

Razboaie, situatii de criza si multe altele. Insa nu mereu.
Uneori nu visez absolut nimic si nu stiu daca este din cauza atrocitatilor de pe TPU.