| icsigreczet a întrebat:

Este normal ca atunci cand visezi niste persoane acestia sa iti spuna ca tu de fapt visezi? Vi s-a intamplat vreodata asa ceva?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da, am avut vise de astea, vise in care m-am trezit in alt vis, daca vrei sa traiesti momente de astea trezeste noaptea intre orele 3-5 =vei avea vise lucide cool, daca vrei cosmar baga cv horror inainte de somn sau povesti http://www.youtube.com/watch?v=Vlya92LZqZw

| Celcestietot a răspuns:

Probabil ca te-ai dedublat.

| aXy99 a răspuns:

Cred ca mi s-a intamplat odata.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| Dandinelle a răspuns:

Da, mi s-a intamplat si sa visez ca traiesc o alta viata si m-am dus la somn, apoi m-am trezit din vis confuza pentru cateva minute.

Răspuns utilizator avertizat
| Demidol a răspuns:

Asa cum ai formulat tu intrebarea, nu se intelege ce vrei.

| daviddumitru8888 a răspuns:

Totu posibil orce informatie cuvint culoare simt se pote reda intr-un vis visele nu iti arata vitoru dar ceia ce se intampla in prezent cu tine ce emoti ai ce frici si ce dorinte