| dorra091199 a întrebat:

Este posibil ca visele de noapte să devină realitate?

12 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Da, e posibil.

| Sn4k3 a răspuns:

Se poate ca unele faze care le visezi sa se intample si realitate, dar nu tot ce visezi (si mie mi s-a intamplat).

| sublime89 a răspuns:

Doar printr-o coincidenta.

| KamaSutra a răspuns:

Da,este foarte posibil

| TrăieşteClipa a răspuns:

Unele da altele nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce visezi. Unele da, altele nu. Plus ca de multe ori depinde si de ce faci atunci cand esti treaz, adica sa nu astepti numai sa se implineasca nu stiu ce vis, fara sa faci nimic pentru asta.

| IonutCG90 a răspuns:

Bună. În viață orice e posibil e suficient să ai voință și să crezi happy.

| B3B3NI a răspuns:

Da unele au sanse sa se intample dar asta nu inseamna ca se intampla fix ca in vis, va fi ceva asemanator ce te va face sa iti aduci aminte de el. Oricum asta se intampla foarte rar.

| Anonim340 a răspuns:

Da, crede-ma ca mie mi se intampla foarte des, deci ițit zic din propria experiențawinking pe bune, ai un sentiment foarte straniu de deja-vu dupa...

| RaisaPretty a răspuns:

Se poate din coincidenta sau daca visul este o prezentarea a unei dorinte si tu la un moment dat iti indeplinesti acea dorinta.

| HellStrom a răspuns:

Daca un vis devine realitate acela nu a fost un simplu vis, a fost un vis profetic (ce ofera informatii despre viitor ). Din cele care se adeveresc doar 75% au fost chiar vise profetice in rest sunt coincidente.

| dulceatzadefite a răspuns:

Da,in unele cazuri...dar foarte rar se intampla asta