| vofajii a întrebat:

Cum poti face ca visele sa devina realitate?

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Iti faci un plan cu obiectivele pe care vrei sa le atingi si nu te abati de la el chiar daca ceva te demoralizeaza. Bafta in ceea ce vrei sa faci!

| oglindasultanului a răspuns:

Adormi sperand ca le intalnesti in somn.

| 1997onur a răspuns:

Muncind cinstit fara asteptari de la absolut nimeni in viată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muncind.

| elemonis a răspuns:

Buna.
Noteaza-ti pe un caiet/pe o agenda ce doresti tu sa faci in viitor, telurile tale si lucrurile pe care ar trebui sa le faci pentru,, ati atinge" visele pe care ti le doresti.
Cu multa munca, rabdare si ambitie vei reusi. Sa nu te dezamagesti daca ceva nu iese din prima, tu mai incearca o data si inca o data si inca o data. Fii pozitiv si ambitios! Vorba aceea:,, daca mi s-a inchis usa, eu intru pe fereastra".
La fiecare pas reusit pana la visul tau, bifeaza-l in caiet/agenda si continua cu urmatorii pasi pana la atingerea telului dorit.
Mult succes!