| Cristy19 a întrebat:

Visele devin realitate? Visez ca sunt mereu acasa cu iubitul meu, ca este eliberat. Dar in realitate el este la inchisoare. Are 2 ani si citeva luni de cind e inchis.mai are de stat inca 6 ani. Dar ce inseamna aceste vise? Este posibil sa devina realitate? Sa vina el acasa curind? Inainte de termen?

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Visele nu au legatura cu realitatea in mod direct mai ales nu cu viitorul. Te framanta treaba cu iubitul, dorul etc. - asta explica visele cu el.

| AdelinaC a răspuns:

Visele astea sunt rezultatul imaginatiei tale. Tu te gandesti destul de des ca iubitul tau sa fie eliberat si acest lucru s-a inregistrat in subconstientul tau. Ele nu au cum sa fie realitatea imediata, ci doar realitatea gandurilor tale.

| drhotzu a răspuns:

Stai sa imi consult globul de cristal...
aaa nu ale tale!
de fapt stai ca zice ca niciunele!