| Flav a întrebat:

Eu nu am idei, ci obsesii. Idei poate avea oricine. Nimeni nu s-a prăbuşit din cauza ideilor. [ Emil Cioran ]
Care este obsesia ta?

Răspuns Câştigător
| unbaiat a răspuns:

Sa-i adun pe toti care dau citate fara sa fi citit mai mult de 3 ziare in viata lor intr-o sala mare si in transmisiune live la tv sa-i ascult la tabla imultirii...

24 răspunsuri:
| Flav explică:

Lolita, observi ca intrebarea este cat se poate de serioasa?

| Flav explică:

@ cami laughing cate beri dai pe un indiciu? laughing

| Flav explică:

laughing cami, berile in avans si vei avea parte de ce informatii doresti! Si sa fie 6, ca trebuie sa le impart si cu el, nu vezi rolling on the floor

| Flav explică:

Pai ca sa nu-i dezvalui identitatea.
Bine cami nu-i nimic, o sa-i cer enigmei drept santaj 3 beri
Of, si cand ma gandesc cat de aproape ''fusei'' rolling on the floor

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@unbaiat rolling on the floor si daca da cu rest?
Ma obsedeaza momentul cand vor lua petalele locul ideilor.

cami
| cami a răspuns:

Sincer, sincer obsesia mea [de aici de pe TPU-caci in rest nu prea ma confrunt cu obsesii], este sa aflu cine este intr-adevar acest "eu_o_mare_enigma_" .la modul cel mai serios iti spun.

cami
| cami a răspuns:

Aha, deci asa. @Flav, esti pe felie cu el? waiting laughing
@Enigmo, nee nu ma-ndragostesc eu asa fara sa stiu cum te cheama [-x laughing
Flav 3 beri. urmatoarele 2 o sa vina cand o sa-mi spui varsta.individului.hee hee

cami
| cami a răspuns:

Ma` baieti... mari biştolari mai sunteti rolling on the floor
Enigmo, vezi ca asta nu ramane-asa tongue tot aflu eu cine-oi fi tu big grin
A, si Flav, beriştile mai tarziu, nu vezi ca te da in gat tongue

cami
| cami a răspuns:

Aaaaaaaaaaaaaa, blushing @Flav ma lasi...rolling on the floor

lolita
| lolita a răspuns:

Sa aflu unde locuiesti rolling on the floor

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Obsesia mea este sa fac tot posibilul sa fiu fericita alaturi de cei dragiwinking

| hashe86 a răspuns:

Sunt obsedat sa trec frumos prin viata, sa nu clac pe cadavre, sa cunosc oameni extraordinari(fiecare in felul sau) carora sa le las o impresie buna despre mine, sa fiu apreciat si sa mi las amprenta asupra unui lucru important, la finalul ei sa stiu ca am realizat ceva si eu in lumea aceasta.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Cred ca punctualitatea ma obsedeaza cel mai mult.(sa fiu punctual si sa primesc punctualitate)

| adyth a răspuns:

Sa fac benzi desenatebatting eyelashes

| greg a răspuns:

Sa nu ma las pacalit de placerile vietii(cele rele).

| cîrne a răspuns:

Sa nu mor prost, dar nu cre ca-mi reuseste

| Mya a răspuns:

Sa fac lucrurile cat mai bine, sa nu-i dezamgesc pe cei din jur. De multe ori am renuntat la fericirea mea pentru asta...si oricat as incerca sa raman indiferenta, nu reusesc...

| DMV a răspuns:

Obsesia mea e sa am idei. Sa gandesc.

| DMV a răspuns:

Obsesia mea e sa am idei. Sa gandesc.

| Notme a răspuns:

Sa nu dezamagesc persoanele care ma iubesc si chiar le pasa de viata mea! exemplu? familia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca va trebui sa plec, atunci cand voi dori sa raman... e cel mai trist...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curatenia trupeasca si sufleteasca dupa porunca; curatati si partea dinauntru a paharului nu numai pe cea din afara.cu cea de afara reusesc.cu cea interioara nu prea-mi iese.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@cami-deci asa, am devenit o mare obsesie pentru tine.ai grija sa nu te indragostesti ca nu-i bine. rolling on the floor
@flav-mai, tu faci afaceri pe seama mea? pai vezi ca berile trebuie sa le impartim. happyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@cami-cred ca i-ai dat acele beri pe degeaba.nici el nu stie cine sunt, de fapt nici nu l-a interesat.si daca ai sti cum ma numesc, te-ai indragosti de mine? oops! atunci am sa fac tot posibilul sa nu afli numele meu. laughing
sper ca stii de gluma, nu oltencuta mica? rolling on the floor