| jojolinna123 a întrebat:

Exista vampiri energetici

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Perfect... aştept unu drăguţ să treacă pe la mine laughing

18 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

La unii filmele "horror" dauneaza grav realitatea mentala.

| Flav a răspuns:

Mereu am sustinut ca filmul Twilight dauneaza grav sanatatii.

| siwel a răspuns:

Mai ales energetici, mai putin vampiri.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu cred. Poate cei care deoache!

| Ianna33 a răspuns:

De ce va amuzati atata? Vampirism energetic=deochi si exista straight face Sunt anumiti oameni care "fura" energie in mod constient sau nu.

| AndutzaAndu a răspuns:

Asta-i o intrebare sau este o afirmatie?thinking In orice caz, eu nu cred in vampiri.

| Klara a răspuns:

Nu exista vampiri laughing Doamne

| Good Cat a răspuns:

Da. Si electromagnetici. Si atomo-pendulatori.

| zerozero a răspuns:

N-am auzit de asa ceva laughing Is la ceva joc? Sau?

| AidaAmaranta a răspuns:

Sa stii ca da. Dar oamenii il confunda cu vampiri din aia care beau sange. dar vampiri energetici sunt oameni normail care pot sa-ti creeze neplaceri, ex: dureri de cap, ameteli, brusc somn...etc!

| LawR3n a răspuns:

Seful de la muncă este cel mai bun exemplu care îmi vine în minte.Mai sunt de fapt o grămadă de persoane care se ţin scai după tine, cu un motiv stupid, aceia cred că sunt destul de vampiri, ca lipitorile, pun întrebări stupide, de fapt voi sunte-ţi uneori nişte vampiri mici care nu puteţi căuta pe google o întrebare dar nu spune-ţi la nimeni.

| someone_8322 a răspuns:

Iar au inceput astia cu Twilight.Doamnelaughing
ea a intrebat de vampiri energetici, care te deoache, nu de vampiri gen care beau sangele etc.si app, astia mai sunt si sub numele de demoni, deci negati existenta demonilor? inseamna ca ati cazut in cursa lui satan, caci intocmai asta vrea sa va faca sa creada, ca el nu exista si ca demonii nici atat. straight face

| johnny_1840 a răspuns:

Pe bune acum, chiar exista si te ataca in special dimineata cand esti plin de energie. Ei nu se vad cu ochiul liber da au forma sferica, si se hranesc cu impulsurile electromagnetice din creier! De fapt s-a si dovedit stintific asa ca nu are rost sa va mai zic, cautati pe goagal sau uitati-va la discovery happy jajajajajajajajaaja

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gata, sefu', receptionat, altceva de transmis?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vampirii energetici exista...care nu crede poate ne intalnim o data sa-l sec de energie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

happy nu cred ca ai vrea sa cunosti vreunu happy

| Monst a răspuns:

Exista! Sunt acele persoane care efectiv când esti lângă ele te simți lipsit de energie

| IceBlood a răspuns:

Buna.Siur ca exista dar nu sunt acei vampiri cu colti care beau sangehappy sunt oameni cu care vorbesti iar prin comportamentul lor simti ca esti obosit sau secat de energiewinking acest tip de "vampiri"exista