| Rebeca21121 a întrebat:

Vampiri Energetici. Informati va rog!

Răspuns Câştigător
| obelix2266 a răspuns:

Exista persoane cu personalitati putrnice,care ne umbresc existenta,in preajma lor ne simtim micuti si inutili dar asta pentru ca noi nu avem nici un fundament,nu suntem bazati. Daca am fi tari in credinta in DUMNEZEU, implicit ISUS, nu ar avea nici o forta, ba din contra s-ar simti ei cei violati. Oricum aceasta manifestare a lor nu are o explicatie bazata,(doar presupuneri )iar energia emanata de ei nu e cea benefica. diavolul poseda, DUMNEZEU inspira.Asa sti de unde vine asta. PACE!

15 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Vampirismul energetic poate să fie voluntar sau involuntar din partea „ vampirului energetic".
Este cam subiect taboo și vei găsii foarte multe despre așa ceva.

| Inferno a răspuns:

Ironiile acestea stupide ce sunt folosit fecvent in raspunsuri si intrebari nu-mi dezvaluie decat incompetenta.

| Shammal a răspuns:

Este o expresie metaforica a oamenilor ce sug energia altori oamenii, observi asta din relatia lor, mai ales acolo unde este o relatie de atasament in care unul nu poate sa traiasca fara altu

| Zenit313 a răspuns:

Nu exista asa ceva...
Sunt oamenii care au un impact negativ asupra ta, iti strica dispozitita in anumite momente!

| trolololo a răspuns (pentru Zenit313):

Sunt oameni care prin simpla lor prezenta te obosesc. Evident nu sunt vampiri energetici care prin puteri paranormale sug energia din tine.

| andreiush25 a răspuns:

Oamenii aia enervanti de iti iau tot cheful laughing

Răspuns utilizator avertizat
| UnunderstoodArtistHere a răspuns:

Tie ti-ar plecea daca as cere informatii despre tine? Serios...lasati-ne odata in pace!