| georgeceltoma a întrebat:

Exista viata dupa ce celulele mor?

5 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Numai in mintea lui EmaS.

| EmaS a răspuns (pentru Hombre):

Ei afla domnul Hombre ca exista viata dupa moarte. Sa vezi ce rau o sa iti para ca nu m-ai ascultat!sad

| PedoBarbie a răspuns:

Nu e nimic sigur dar după ce mor celulele nu mai trăieşti fizic poate doar sufleteşte. Deşi nu cred.
Pe curând!

| WhatheWow a răspuns:

Depinde; intr-un organism, zilnic mor celule care sint inlocuite de altele deci, in consecinta da, exista viata si dupa ce celulele mor insa nu dupa ce organismul moare.

| Panteras a răspuns:

Corpul nostru care il stim si toate celulele din el mor dar sufletul traieste etern.