| DorelSudoru a întrebat:

Exista vreo metoda de a avea net pe telefon gratis (nu are WIFI) prin usb sau blouthut am vazut ca se poate de pe telefon pe calculator dar invers? se poate? daca da ziceti-mi?(pentru. samsung corby S3650) fundita

1 răspuns:
| ShiNee a răspuns:

Uhm...nu stiu sincer da daca tot ai corby poti sa-mi zici si mie de unde tiai luat jocuri? eu am 2 jocuri tampite laughing unu cu masini si unu cu 2012 [ o tornada care strica tot-nu-i fain] plz plz? wallpapere mi-am facut singura ca am gasit f putine gata facute...