| DorelSudoru a întrebat:

[FUNDA] Exista vreo metoda de a avea net pe telefon gratis (nu are WIFI) prin usb sau blouthut am vazut ca se poate de pe telefon pe calculator dar invers? se poate? daca da ziceti-mi?(pentru. samsung corby Ss3650

1 răspuns:
| ᴥʙɛʙɛᴌᴜṣḁᴥ a răspuns:

Pai da exista optiuni la orice cartela[ Vodafone cosmote Orange zapp] pentru internet / luna... ma rog acum depinde daca ai cartela de multi ani s-ar putea sa sa nu mearga cel mai sigur e sa iti iei o alta cartele. fundita?