| DoRaTo96 a întrebat:

Fantomele exista?
Daca ati avut o intamplare din viata voastra cu fantome sau chiar povesti (ireale/reale) spuneti-mi va rog, am visat ceva si nu stiu daca e adev?
Cea mai frumoasa argumentare, funda big grin.

Răspuns Câştigător
| DBlack a răspuns:

Fantomele? logic ca existahappy nu iti pot da un argument clar, ce este o fantoma, si cum se transforma un om intr-o fantoma dupa ce moare si etc. dar daca stam sa o luam logic si dupa toate dovezile, si cate chestii sau intamplat la nivel global, putem spune ca exista fantome happy. ce stiu, este ca fantomele sunt inofensive. eu cred ca o fantoma nu are nici o putere asupra unui om happy. de ce?! pentru ca omul are ceva ce fantomele nu au, corp, psihic, minte, gandire si multe altele. fantomele nu stiu sa faca altceva decat sa mute lucruri, si sa sperie omul happy nu stiu, am ajuns la concluzia ca fantoma este ca si cainele, atunci cand iti simte frica ataca...

5 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

Da le-am vazut la mall, joca si-n filmelaughing

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Da.BU!
Ai vazut ca pot sa si scrie?

| LightingManuel a răspuns:

Fals! Fantomele sau nalucile sunt dracii care i fac pe oameni sa creda ca oameni dupa ce mor pot ramine si pe lumea asta, si forma de fantoma. Va garantez suta la suta!

| alinutza_4400 a răspuns:

Daaa,sigur,fantome! laughing) Sfanta Fantoma, Mos Craciun la voi toate exista! laughing

| Int3rzys a răspuns:

NU exista